Przejdź do głównej zawartości strony

Warsztaty ceramiczne, plastyczne i kosmetyczne. Zapisy i opłaty na strefazajec.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na nasze warsztaty, podczas których będą miały okazję stworzyć wyjątkowe prezenty, które na pewno wywołają szeroki uśmiech na twarzach ich Mam. W programie znajdą się: tworzenie biżuterii ceramicznej, projektowanie pojemniczków na skarby i biżuterię, produkcja kosmetyków naturalnych (takich jak peeling cukrowy i dezodorant naturalny), tworzenie pięknych koszyczków i uroczych kwiatków i wykonanie portretu Mamy za pomocą techniki kolażu. Nasze warsztaty nie tylko stanowią doskonałą okazję do wspólnego spędzania czasu, lecz także są wyjątkowym sposobem wyrażenia miłości i wdzięczności.

Warsztaty plastyczne potrwają od 12:00 do 15:00 i wstęp na nie jest WOLNY.

Na warsztaty ceramiczne i kosmetyczne obowiązują ZAPISY.

Zapisy na warsztaty ceramiczne
Zapisy na warsztaty kosmetyczne

Więcej o… Portrecie Mamy techniką kolażu
Kolażowy świat wyobraźni. Stwórz kompozycję z elementem portretu ze zdjęcia Twojej mamy lub dzieło o Twojej mamie – porusz swoją wyobraźnię na warsztatach grafiki i kolażu. Będziemy wycinać, kleić, rysować lub kalkować. Do stworzenia obrazu, gdzie będzie Mama, potrzebne będzie Jej zdjęcie, które możesz wcześniej wysłać na maila (zapisy@dkpraga.pl) . Po warsztatach możesz oprawić go w ramkę i podarować mamie w prezencie. Format prac to A3 – 30×42 cm.
Warsztaty poprowadzi Katarzyna Fronczak – artystka, instruktorka zajęć plastycznych i fotograficznych. Jej specjalizacją jest malarstwo, ale chętnie tworzy projekty multidyscyplinarne i angażuje się w zespołową pracę twórczą. Interesuje się szlachetnymi technikami fotografii.

sobota