Przejdź do głównej zawartości strony

Usłysz TRZEPOT i zobacz niemożliwe.

TRZEPOT. Wystawa Natalii Urbaniak (mNUstwo), to cykl prac, które nawiązują do naszego miejsca na ziemi i naszej przyszłości. Piękno natury – w szczególności ptaków, jako symbolu wolności – we współczesnym świecie. Czy będziemy pielęgnować to piękno, czy je zatracimy? Usłysz TRZEPOT i zobacz niemożliwe.

Serdecznie zapraszamy do oglądania prac od 29 maja do 16 czerwca w Pałacyku Konopackiego. W przeddzień końca wystawy autorka zaprasza na warsztaty kolażu, które odbędą się w ramach Święta Ulicy Stalowej, w sobotę 15 czerwca, o godz. 15:00-18:00.

Natalia Urbaniak
Mieszkanka Pragi, grafik, poligraf, ceramik, instruktor zajęć artystycznych, wykładowca akademicki. Tworzy w technice kolażu cyfrowego. Od niemalże 20 lat związana z rynkiem wydawniczym jako grafik kreatywny. Autorka i ilustratorka 32 książek dla najmłodszych dzieci. Tworzy identyfikacje dla firm, kampanie i opracowania graficzne 360. Na stałe współpracuje z Zamkiem Królewskim w Warszawie. Zgodnie z mottem „brudne ręce, czysta głowa”, jej odskocznia to ceramika, którą zajmuje się od 2002 roku. Prowadzi zajęcia ceramiczne w swojej pracowni Z10.STUDIO, a także w Domu Kultury Praga.

WYSTAWA CZASOWA
Pałacyk Konopackiego