Przejdź do głównej zawartości strony

Trening holistyczny  to autorska metoda pracy równolegle z ciałem, umysłem, sercem i duszą. To połączenie ćwiczeń świadomego ruchu z treningiem mentalnym. Warsztaty składają się z 3 części.

1 część:

to zajęcia ruchowe, podczas których uczestnicy poznają metodę JogoPilates, czyli autorskie połączenie Jogi z metodą Pilates. Podczas warsztatów skoncentrujemy się na obręczy miedniczej i klatce piersiowej. Popracujemy nad mobilnością tych obszarów. Obudzimy ciało na wiosnę. Dzięki ćwiczeniom, odkryjemy jak wspaniałe jesteśmy oraz dowiemy się, jak warto dbać o siebie same z miłością i czułością. Zajęcia przeznaczone są dla osób mających pracę siedzącą bądź stojącą, która naraża ich kręgosłup na spędzanie czasu w jednostajnej i wielogodzinnej pozycji statycznej. Ćwiczenia ukierunkowane są na wprowadzenie zdrowych nawyków ruchowych w ramach profilaktyki Zdrowego Kręgosłupa. JogoPilates to zestaw ćwiczeń jednocześnie wzmacniających, rozciągających i stabilizujących mięśnie głębokie, ćwiczenia wykonywane są na macie w sposób bezpieczny dla stawów, dzięki czemu może je wykonywać każdy, niezależnie od swojego stanu zdrowia. JogoPilates działa dotleniająco i relaksująco, poprzez naukę prawidłowego oddechu. Poprawia zarówno poczucie psychiczne jak i fizyczne osoby ćwiczącej. Poziom ćwiczeń: open, zapraszam więc osoby zaczynające przygodę z regularną aktywnością fizyczną, jak i te, które ćwiczą od dłuższego czasu. Ćwiczenia są wykonywane w różnych wariantach, tak aby każde było dostosowane indywidualnie do każdego uczestnika.

2 część:

to trening mentalny i emocjonalny, czyli świadoma praca nad zmianą myśli i przekonań oraz nauka zarządzania emocjami. Podczas tej części poznasz ćwiczenia mentalne, które pomogą Ci przyjrzeć się poszczególnym obszarom Twojego życia. Jeśli uznasz, że potrzebujesz w którymś z nich zmiany, to za pomocą metody SMART i GROW dowiesz się, jak skutecznie wprowadzić je w życie. Podczas tych warsztatów odkryjesz również, które wartości są dla Ciebie najważniejsze i dlaczego warto się nimi kierować w życiu. Przyjrzysz się również emocjom, które towarzyszą Ci na co dzień.

1 i 2 część trwają ok. 50 minut.

3 część:

to relaksacja końcowa, składająca się z ćwiczeń oddechowych, skanu ciała, treningu autogennego Schulza oraz wizualizacji kierowanej. A wszystko to przy odprężającej, kojącej muzyce. Relaksacja końcowa trwa ok. 20 minut.

Na zajęcia przynosimy:

własną matę, kocyk, długopis, notatnik, wodę do picia lub herbatkę.

Opłaty:

80 zł / 120 min. (1 x w miesiącu).

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

piątek
Pałacyk Konopackiego