Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na warsztaty pisania.

Piszesz teksty do szuflady? Od zawsze chcesz pisać, ale brakuje czasu, czujesz niemoc nad pustą kartką, myślisz, że to nie dla Ciebie?

Na poniedziałkowych warsztatach spotykamy się i piszemy. Wykorzystamy różne metody, będziemy przetwarzać różne idee, motywy, konwencje, będziemy też czerpać inspiracje od pozostałych członków grupy, z ich pomysłów, ich prawdziwych lub wymyślonych historii.

Zajęcia potrwają około 2 godzin, będzie miejsce na ćwiczenia, które mogą pomóc w napisaniu krótkich tekstów i na ich przeczytanie.

Powstanie platforma, w postaci wspólnego dysku, gdzie będzie można udostępniać swoje teksty, nawzajem komentować i wspierać w doprowadzeniu literackich projektów do końca.

Zajęcia nie mają charakteru systematycznego kursu creative writing. Nie oferujemy też profesjonalnej redakcji i korekty.

Moderacja: Szymon Noga.

Pasjonat pisania, wieloletni uczestnik warsztatów w Stole Powszechnym, dotąd publikował teksty w darmowych antologiach i niszowych magazynach. Bierze udział w slamach i szlamach poetyckich Czasami udaje mu się skończyć opowiadanie i wysłać na jakiś konkurs czy open call.

poniedziałek
Pałacyk Konopackiego