Przejdź do głównej zawartości strony
Kobieta układa ubrania w uporządkowanej szafie, obok koszyk z ubraniami. Napis 'Wiosenne wietrzenie szaf' w zielono-czerwonych literach na tle wiosennych dekoracji.

Zapraszamy od 11:00 do 14:00.

Zapraszamy na Wiosenne wietrzenie szaf – wydarzenie oparte na wymianie ubrań, rozmowach i dobrej energii. To idealna okazja, by pozbyć się rzeczy, których już nie nosisz, i jednocześnie znaleźć coś wyjątkowego u kogoś innego. Dajemy ubraniom drugie życie, a sobie – pretekst do spotkania i wspólnych dyskusji w luźnej, sąsiedzkiej atmosferze.

Wymiana ubrań to nie tylko zabawa, ale też realna ekologiczna misja. Ograniczamy nadprodukcję, zmniejszamy ilość tekstylnych odpadów i pokazujemy, że moda może być bardziej odpowiedzialna. Zamiast kupować nowe – wymieniamy się, rozmawiamy, inspirujemy i działamy lokalnie.

Przynieś czyste, zadbane ubrania, które mogą ucieszyć kogoś innego, i wyjdź z czymś nowym dla siebie – bez pieniędzy, bez presji, za to z dobrym wpływem na planetę.

Współogranizator: Projekt społeczny „Re-use” w ramach ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

sobota
Pałacyk Konopackiego

W RAMACH CYKLU Miejsce Aktywności Lokalnej

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.