Przejdź do głównej zawartości strony

Wydarzenie dla osób, które chcą wspólnie muzykować w atmosferze wolnej od używek.

Cykl muzycznych spotkań, podczas których improwizujemy, to odpowiedź na potrzebę osób chcących uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym bez uzależniających substancji.

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia.

Zapraszamy z własnymi instrumentami albo bez, można po prostu przyjść, posłuchać, porozmawiać.

wstęp wolny

piątek
Pałacyk Konopackiego

W RAMACH CYKLU Miejsce Aktywności Lokalnej