Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na kolejne spotkanie!

Warto samemu gotować i piec – wtedy wiemy, z jakich składników i w jaki sposób zostało przygotowane to, co jemy. Wspólna praca sprawia, że podtrzymujemy tradycje domowe i wzmacniamy więzi międzypokoleniowe.

środa
Pałacyk Konopackiego

W RAMACH CYKLU Sąsiedzkie spotkania kulinarne