Przejdź do głównej zawartości strony

Otwieramy sezon w naszym ogródku!

Obok Pałacyku, na terenie sąsiedniej szkoły, znajduje się mała enklawa zieleni. Latem pozwoli ona znaleźć wytchnienie w cieniu drzew, którego w naszej okolicy tak bardzo brakuje. Grono lokalnych miejskich ogrodników zaopiekuje się kilkoma inspektami, zasadzi warzywa i zioła.

Zapraszamy na inaugurację sezonu, będzie lemoniada i ciasteczka, porozmawiamy przy okazji o pomysłach na letnie spędzanie czasu w ogródku.

wstęp wolny

sobota
Pałacyk Konopackiego