Wystawa „Złoto i czerń, czyli symbioza kontrastów” prezentuje malarstwo 36 artystek i artystów Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków, którzy w indywidualnych przedstawieniach podejmują dialog z jedną z najbardziej znaczących i symbolicznych par barw w historii sztuki.
Wernisaż wystawy malarstwa.
poniedziałek
Pałacyk Konopackiego
W RAMACH CYKLU Wystawy
Galeria w Pałacyku Konopackiego jest miejscem interakcji społecznych, spotkań sąsiedzkich i kulturalnego wypoczynku.
dowiedz się więcej