To realizowany w swobodnej formie kurs dla średniozaawansowanych graczy, którzy chcą poznać bardziej zaawansowane techniki i konwencje. Część wykładowa jest połączona z rozgrywką, pozwalającą na bieżąco przećwiczyć omawiane problemy.
To również znakomita okazja, aby wyjść z domu i spędzić miło czas z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.
Spotkania odbywają się we wtorki od 17:15.
Dodatkowo raz w miesiącu zapraszamy na turniej brydżowy pod okiem sędziego Andrzeja Chylińskiego – najbliższy już w tę sobotę o 15:00.
wstęp wolny
—
Projekt „Przy brydżowych stolikach walczymy z demencją i samotnością” został sfinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy w ramach inicjatywy lokalnej