Przejdź do głównej zawartości strony

Tym razem zobaczymy film „Fantastyczny Angelo”.

10-letni Angelo od zawsze marzył o wielkiej przygodzie i wreszcie się jej doczekał. Szukając drogi do domu chorej babci, stawi czoła chciwemu niszczycielowi przyrody i pozna niezwykłych, leśnych przyjaciół. Animacja prezentowana na festiwalach w Cannes i Annecy to manifest siły potrzebnej do przeciwstawienia się złu.

wstęp wolny


Wydarzenie dofinansowane w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji

czwartek
Pałacyk Konopackiego

W RAMACH CYKLU Dzieciakowy Klub Filmowy