Przejdź do głównej zawartości strony
grafika - spotkanie autorskie z Markiem Bieńczykiem

26 maja zapraszamy na spotkanie wokół książki „Rondo Wiatraczna”.

Bieńczyk tworzy wspaniałą, schulzowsko-bułhakowską mitologię swojej dzielnicy – niedokończonej, niepełnej, a przez to właśnie tym bardziej domagającej się opowieści.

„Na Grochowie mieszkałem do 50 roku życia.  »Rondo Wiatraczna« opowiada o tamtych miejscach, ale też jest śnieniem o nich, fantazją po latach. Serdecznie zapraszam na spotkanie. Wymienimy się realnymi historiami i snami o Pradze”.

Spotkanie poprowadzi Marta Perchuć-Burzyńska.

Wydarzenie na Facebooku. 

wstęp wolny