Przejdź do głównej zawartości strony
wspólne czytanie w DK Praga

MAL w Pałacyku Konopackiego zaprasza do czytelniczego relaksu na świeżym powietrzu.

Przed nami letnie spotkania z książką w tle. Bez sceny i bez podziału na „prowadzących” i „publiczność” – po prostu sadowimy się w leżakach w ogródku Pałacyku Konopackiego i czytamy. Każdy swoją historię, a jednak razem. Możesz przynieść własną książkę albo sięgnąć po coś na miejscu.

Cisza przeplatana szelestem stron, miękkie światło wieczoru i wspólna obecność – tyle wystarczy. Będzie lemoniada, zachęcamy do przyniesienia przekąsek i dzielenia się z nimi z resztą uczestników.

Pierwsze spotkanie 23 czerwca o godz. 17:00. Zapraszamy!

wstęp wolny